Правење на салата од ран зеленчук

Правење на салата од ран зеленчук (зелка и морков)

 

15.04.2015

Активност: Правење на салата од ран зеленчук (зелка и морков)

Воспитувач: Славица Рушковска

Неговател: Лилјана Аговска

Средна група

 

Децата заедно со воспитувачката го сечеа и рендаа раниот зеленчук и направија салата, по што сите деца ја дегустираа направената салата.

Временска Прогноза


Deprecated: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /home/topdiza/public_html/gradinkaberovo.mk/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 55
  • image
  • image