Завршна приредба 2015

Завршна приредба 2015

 

На 10.06.2015 децата од групите пред поаѓање на училиште ја изведоа Завршната приредба со многу игри и песни . 

Временска Прогноза


Deprecated: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /home/topdiza/public_html/gradinkaberovo.mk/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 55
  • image
  • image