Приредба за Нова 2016 година

На 30.12.2015 год. вработените и дечињата во градинката организираа пригодна приредба за пречек на Новата 2016 година

Временска Прогноза


Deprecated: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /home/topdiza/public_html/gradinkaberovo.mk/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 55
  • image
  • image