Завршна приредба 2016

Завршна приредба 2016

 

На 09.06.2016  децата од градинката  ја изведоа  Завршната приредба со многу игри и песни. 

Временска Прогноза


Deprecated: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /home/topdiza/public_html/gradinkaberovo.mk/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 55
  • image
  • image