Приредба за Нова 2017 година

 

Ја испративме старата година и ја дочекавме Новата Година и Дедо Мраз со игра, песна и стихотворби.

Временска Прогноза


Deprecated: Non-static method modFlexiCustomCode::parsePHPviaFile() should not be called statically in /home/topdiza/public_html/gradinkaberovo.mk/modules/mod_flexi_customcode/tmpl/default.php on line 55
  • image
  • image